Türkiye’de sofralarda balığın daha fazla yer alması amacıyla kaliteli, güvenilir ve yenilikçi ürünlerle tüketicilerin karşısına çıkan Dardanel, çocukları da unutmuyor.  Dardanel'in en meşhur, pratik ve nefis lezzetlerinden biri olan Dardanel Fish Fingers, çocuklara balık yemeyi sevdirirken lezzetli bir öğün de sunuyor. 

 

Çocukların favorisi Dardanel Fish Fingers, her ısırıkta lezzet patlaması yaşatan üzerindeki çıtır çıtır kaplaması ve parmak büyüklüğündeki boyutuyla balık yemenin de en eğlenceli hali. Pratikliğiyle öne çıkan Dardanel Fish Fingers, tercihe göre tavada ya da fırında pişirilebiliyor. Aynı zamanda   kılçıksız bir yapıya sahip olduğu için de çocuklar tarafından rahat bir şekilde tüketilebiliyor.

 

Açık denizlerin tertemiz sularından gelen %100 mezgit filetodan üretilen Dardanel Fish Fingers, doğal bir protein kaynağı olmasının yanı sıra zengin Omega 3 içeriğiyle çocukların sağlıklı gelişimine ve büyümelerine destek oluyor. Aileler, koruyucu içermeyen Dardanel Fish Fingers’ı güvenle tercih ediyorlar. Uzmanlar, anne ve babaların kendi öğünlerine de balığı ekleyerek çocuklarına bu konuda örnek olabileceklerini belirtiyor ve herkese haftada en az iki kez sofralarında balığa yer vermelerini öneriyor.
BALIĞINI SORGULA
" width="248" height="244" alt="Dardanel"/>

BALIĞINI SORGULA

  • KODU BUL
  • SORGULA
  • SONUÇ
Aranıyor...

Girdiğin kod 4.2 milyon kayıt arasında aranıyor. Bu işlem biraz sürebilir...

Yönlendiriliyorsunuz...

0%

Girdiğin kod ile ilgili herhangi bir sonuç bulunamadı. Lütfen kontrol edip tekrar dene.d!