Dünya genelinde hızla popülerlik kazanan humus, içeriğinde bulunan protein ile yüksek enerji kaynağı sağlarken, içerdiği lifler sayesinde sindirim sağlığını da destekliyor. Zeytinyağı ile kavrulmuş özel kıtır ekmek ile sunulan Mr. NO Humus çeşitleri, tamamen bitkisel bazlı içeriği ile sağlıklı ve pratik beslenme alışkanlığı olanların vazgeçilmezi olacak.

Klasik ve köz biberli seçenekleriyle, pratik, lezzetli ve sağlıklı atıştırmalık arayanlar için ideal bir alternatif sunan Mr NO Humus çeşitlerinin her paketinde 100 gr humus ve 30 gr zeytinyağı ile fırınlanmış kıtır ekmek bulunuyor. Vejetaryen dostu bu ürünler, yüksek lif ve paketinde 9 gr protein içeriğiyle dikkat çekiyor.

 

Lezzet ve Sağlık Bir arada

Sağlıklı yaşam trendinin yükselmesiyle birlikte Mr. NO markası altında  tüketicilerin beğenisine sunulan Humus, doktorlar ve beslenme uzmanları tarafından önerilen sağlıklı bir atıştırmalık olarak öne çıkıyor. Gün içinde açlık anlarında lezzetli bir kurtarıcı, keyifli anlarda eşlikçi ve besleyici bir ara öğün olarak öne çıkan Mr NO Humus çeşitleri, seçili Migros mağazaları ve Opet istasyonlarında satışta.
BALIĞINI SORGULA
" width="248" height="244" alt="Dardanel"/>

BALIĞINI SORGULA

  • KODU BUL
  • SORGULA
  • SONUÇ
Aranıyor...

Girdiğin kod 4.2 milyon kayıt arasında aranıyor. Bu işlem biraz sürebilir...

Yönlendiriliyorsunuz...

0%

Girdiğin kod ile ilgili herhangi bir sonuç bulunamadı. Lütfen kontrol edip tekrar dene.d!