Türkiye’nin en çok tüketilen hazır sandviçi Mr. NO ile her gün sandviç günü!

İçi dopdolu, çok lezzetli, iştah açıcı bir sandviçe kim hayır diyebilir ki! Dünyanın en çok tüketilen yiyeceklerinden biri olan sandviç, öylesine seviliyor ki, her yıl 3 Kasım Dünya Sandviç Günü olarak kutlanıyor. Türkiye’nin balık ve deniz ürünleri uzmanı Dardanel de 2005 yılından bu yana Mr. NO sandviçleri ile bu sevgiyi paylaşıyor. 

Türkiye’nin ilk paketli hazır sandviçi Mr. NO, Dardanel tarif uzmanlığıyla geliştirilen ve yıllar içinde büyüyen ürün ailesiyle farklı damak tatlarına hitap ediyor. Klasik kategorisinde; Mr. NO’nun çok sevilen Ton Balıklı, İtalyan Salata, Tavuk Salata, Kaşar Salam ve Kaşarlı çeşitleri yer alıyor. Baton’da ise Susamlı Tavuk Füme, Susamlı Kavurmalı Kaşarlı, Peynir Salam ve Bol Peynir gibi enfes seçenekler yer alıyor. 

Gurme serisinde; Ton Gurme, Mozzarella Jambon, Tavuk Teriyaki, Dana Bacon Füme Etli, Somon Füme ve Hindi Füme gibi seçkin lezzetler bulunuyor. Formuna dikkat edenler, Mr. NO’nun Ton Balıklı, Tavuk Pesto ve Ezine Peynirli sağlıklı ve lezzetli sandviçlerini tercih ederken, Cheddar Jambon’lu Mega sandviç herkesi lezzete doyuruyor. 

Her zaman temiz, taptaze ve pratik

Kendi yarattığı paketli hazır sandviç kategorisinin lideri olan Mr. NO; Dardanel’in ‘Türkiye’nin en büyük sandviç fabrikası’ niteliğindeki İstanbul tesislerinde üretiliyor. Mr. NO’ya özel tariflerle hazırlanan ve her bir çeşidi özel soslarla lezzetlendirilen sandviçler; yumuşacık ve benzersiz Mr. NO ekmeğini, özenle seçilmiş, en kaliteli malzemelerle buluşturuyor. Lezzetini kaybetmeden, en hızlı ve taptaze şekilde tüketicilere ulaştırılıyor. 

Sandviç keyfine Dardanel kalitesi ve güvencesini katan Mr. NO; ofiste, okulda, yolda, tatilde, gün içinde her an pratik ve lezzetli bir öğün seçeneği sunuyor.
BALIĞINI SORGULA
" width="248" height="244" alt="Dardanel"/>

BALIĞINI SORGULA

  • KODU BUL
  • SORGULA
  • SONUÇ
Aranıyor...

Girdiğin kod 4.2 milyon kayıt arasında aranıyor. Bu işlem biraz sürebilir...

Yönlendiriliyorsunuz...

0%

Girdiğin kod ile ilgili herhangi bir sonuç bulunamadı. Lütfen kontrol edip tekrar dene.d!