Balığın en lezzetli hali ‘I Love Fish’, şimdi de Çanakkale’de

Sürdürülebilir üretim faaliyetleri, inovatif ürünleri ve pazara sunduğu ilklerle, bulunduğu tüm kategorilerde lider olan Dardanel; balık ve deniz ürünlerini en ekonomik ve hızlı şekilde geniş kitlelere ulaştırmak üzere I Love Fish konseptini geçtiğimiz yıl hayata geçirdi. Ülkemizde balığın daha çok tüketilmesi, sevilmesi ve sağlıklı beslenme alışkanlığının yerleşmesinde öncü olan Dardanel’in yeni restoran zinciri I Love Fish, İstanbul Beşiktaş ve Altunizade Capitol AVM’nin ardından üçüncü şubesini Çanakkale Saat Kulesi Meydanı’nda açtı.

Dardanel Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen’in ev sahipliğinde gerçekleşen açılış törenine; Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Bülent Turan, AK Parti Milletvekili Jülide İskenderoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, Çanakkale Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu, Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen, ÇASİAD Başkanı Semih Başaran ile Dardanel yöneticileri ve Çanakkaleliler katıldı. 

“GIDA PERAKENDESİNDE BÜYÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Dardanel’in kurucusu Niyazi Önen, törende yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Çanakkale bölgesinin en büyük yatırımcısı olmaktan gurur duyuyoruz. Bu topraklardan doğan bir marka olarak, büyüme hikayemizi de yine burada yazıyoruz. Dardenia Fish and Bread, Türkiye’nin ilk balık ekmek ve deniz ürünleri restoran zinciri olarak 9 lokasyonda hizmet veriyor. Çeşit çeşit deniz ürünleri ve menülerimizin gözdesi balık ekmeklerimizle Türk halkına balığı sevdirmeyi, daha çok balık tüketmeyi ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmayı hedefliyoruz. Bu hedeflerimiz doğrultusunda ilk şubesini İstanbul’da açtığımız, ailemizin en yeni konsepti I Love Fish ile de balığı en ekonomik ve hızlı şekilde en geniş kitlelere ulaştırmak istiyoruz. Hedefimiz; I Love Fish markasını inovatif, lezzetli, kaliteli ürünleriyle, uçtan uca mükemmel müşteri deneyimini tasarlayarak bir dünya markası haline getirmek. Bu konsepti franchise modeliyle ihraç ederek büyümeyi ve bu marka kanalıyla Çanakkale'den tüm dünyaya ihracatı artırmayı amaçlıyoruz. Dardanel’in DNA’sında yenilik ve inovasyon var. Yıllardır Dardanel markasına güvenen tüketicilerimize, balık ve deniz ürünlerini yenilikçi formlarda, ulaşılabilir fiyatlara sunduğumuz I Love Fish ile bugün üç şubeye ulaştık. Dardanel güvencesi ve tecrübesiyle, gıda perakendesi alanında büyümek için yatırımlarımıza devam edeceğiz.”

Dardanel kalitesiyle yeni, farklı, lezzetli ve ekonomik bir fast food balık deneyimi sunan I Love Fish; midye tavalı, ızgara levrekli ve mezgit schnitzel’li Balık Ekmek çeşitlerinin yanı sıra, Balık Burger çeşitleri, Fish&Chips, Karides Royal, Ton-tuni, Balık Kokoreç gibi efsane lezzetler ile Boom Roll, Şişte Midye Tava, Midye Dolma ve Dinamit Karides gibi atıştırmalıklar sunuyor.

Çok sevilen ve kendi alanında rakipsiz olan konseptiyle I Love Fish, franchising sistemiyle büyümeye devam edecek. Müşteri kitlesini her geçen gün genişleten I Love Fish, şimdi yeni yatırımcıları bu ailenin bir parçası olmaya davet ediyor. Dardanel, Türkiye’nin her yerinde I Love Fish franchise’ı açmak isteyen yatırımcılara; marka gücü, uzman eğitmenleri ve güçlü dağıtım ağıyla destek veriyor. Franchise talepleri, franchise@ilovefish.com.tr mail adresine iletilebiliyor.

Görüntü linki: https://we.tl/t-SbKxyBuvJN 
BALIĞINI SORGULA
" width="248" height="244" alt="Dardanel"/>

BALIĞINI SORGULA

  • KODU BUL
  • SORGULA
  • SONUÇ
Aranıyor...

Girdiğin kod 4.2 milyon kayıt arasında aranıyor. Bu işlem biraz sürebilir...

Yönlendiriliyorsunuz...

0%

Girdiğin kod ile ilgili herhangi bir sonuç bulunamadı. Lütfen kontrol edip tekrar dene.d!