Dardanel Sushida ile istediğin an, istediğin yerde sushi keyfi

Yeniliklerin ve ilklerin öncüsü Dardanel, Türkiye’nin 7 gün raf ömrüne sahip ilk sushi markası Sushida ile bir ilke daha imza atıyor. Balık ve deniz ürünlerindeki uzmanlığını farklı kategorilere taşıyan Dardanel, dünya çapında en popüler yiyeceklerden biri olan sushiyi lezzet severlerle buluşturuyor. Dört farklı çeşidi bulunan Sushida; paketinden çıkan chopstick, wasabi ve soya sosuyla yemeye hazır biçimde sunuluyor. Ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen sushi çeşitleri; Sushida ile artık evde, işte, sporda, plajda, istenilen her yerde tüketilebiliyor.

California Roll ve Philadelphia Roll severler buraya!

18 Haziran Dünya Sushi Günü’nde piyasaya çıkan Sushida ürünleri; 8’er parçalık paketlerdeki California Roll ve Philadelphia Roll ile 9’ar parçalık Tokyo Mix ve Kyoto Mix çeşitlerinden oluşuyor. Sushida ürünleri, şirketin İstanbul’daki uluslararası GFSI onaylı BRC sertifikalı fabrikalarında Dardanel’in tarif uzmanlığıyla üretiliyor. Kalite, lezzet ve tazelik güvencesiyle tüketicilere sunuluyor.

Sushi keyfine pratiklik katan Sushida çeşitleri seçili mağaza ve online marketlerde satışa sunuluyor. @Sushidadardanel Instagram hesabından satış noktalarını takip edebilirsiniz.

Global bir Türk şirketi olarak dünyadaki en büyük su ürünleri markalarından biri olmayı hedefleyen Dardanel, bu kapsamda yaptığı yatırımlarla ve yenilikçi ürünleriyle fark yaratıyor. 7 günlük raf ömrüyle ülkemizde bir ilk niteliği taşıyan Sushida’nın yanı sıra; Dardanel Midye Dolma, Mr. No sandviçleri, Aç Ye ton balıklı hazır yemek ve 8 dakikada pişirilebilen Kolay Pişir gibi inovatif, lezzetli ve pratik ürünler 7’den 70’e tüm lezzet severlerle buluşuyor.

Dardanel, Sushida ile yeni yatırımlarına perakende sushi kategorisiyle devam ediyor

 

Dardanel; 18 Haziran Dünya Sushi Günü’nü, 7 günlük raf ömrüyle Türkiye’de bir ilk olan, yemeye hazır yeni sushi markası Sushida ile kutladı. Son yıllarda Ar-Ge, inovasyon ve üretime 25 milyon dolarlık yatırım yapan Dardanel, deniz ürünlerindeki uzmanlığını Sushida markası ile perakende sushi kategorisine taşıyor. 

Türkiye’nin balık ve deniz ürünleri uzmanı Dardanel, Sushida ile inovatif ürünlerine bir yenisini daha ekliyor. Şirketin İstanbul’daki uluslararası GFSI onaylı BRC sertifikalı fabrikalarında, Dardanel tarif uzmanlığıyla üretilen Sushida; Türkiye’nin 7 gün raf ömrüne sahip ilk sushi markası olarak öne çıkıyor. İçinde chopstick, wasabi ve soya sosu olan paketlerde, yemeye hazır şekilde sunulan Sushida’nın dört farklı çeşidi bulunuyor. 

18 Haziran Dünya Sushi Günü’nde piyasaya çıkan Sushida ürünleri; 8’er parçalık paketlerdeki California Roll ve Philadelphia Roll ile 9’ar parçalık Tokyo Mix ve Kyoto Mix çeşitlerinden oluşuyor. Dardanel kalitesi, lezzet ve tazelik güvencesiyle tüketicilere sunulan Sushida sayesinde, dünya çapında çok sevilen sushi artık istenilen anda, istenilen yerde tüketilebiliyor.

Yeni ürünlerle farklı kategorilerde büyüyor

Kurulduğu günden bu yana Ar-Ge ve inovasyonu odağında tutan Dardanel, bu kapsamda son dönemde hem Ar-Ge hem de yeni üretim hatlarına 25 milyon dolarlık yatırım yaptı. Dünyanın en büyük su ürünleri markalarından biri olma hedefiyle yatırımlarına devam eden Dardanel; önümüzdeki dönemde de yeni ürünleriyle farklı kategorilerde yer almayı sürdürecek.

Dardanel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Önen Özoğuz, Sushida yatırımıyla ilgili şunları söyledi: “Her yıl Ar-Ge ve inovasyona ciddi yatırımlar yapıyoruz. Bu yatırımlarımızla yeni kategorilere girmeye, ürün çeşitliliğimizi artırmaya ve büyümeye devam ediyoruz. Sushida da bu yatırımlarımızın önemli bir parçası çünkü yenilikçi bakış açımızı ve Dardanel uzmanlığını farklı ürünlerde göstermemiz için bir fırsat sunuyor. Sağlıklı ve lezzetli bir yiyecek olarak, sushinin popülerliği dünyada ve ülkemizde giderek artıyor. Biz de sevilen sushi çeşitlerini 7 günlük raf ömrüyle, yemeye hazır ve paketli şekilde sunarak sektörümüzde yine bir ilki gerçekleştirdik. Hem de Dardanel tarifi ve lezzetiyle… Tüketicilerimizin Sushida’yı çok seveceğine eminim.” 

Sushi keyfine pratiklik katan Sushida çeşitleri seçili mağaza ve online marketlerde satışa sunuluyor. Instagram’da ise @sushida.dardanel hesabından satış noktaları takip edilebiliyor.

Dardanel; Sushida’nın yanı sıra, Dardanel Midye Dolma, Mr. No sandviçleri, Aç Ye ton balıklı hazır yemek ve 8 dakikada pişirilebilen Kolay Pişir gibi inovatif, lezzetli ve pratik ürünleri 7’den 70’e tüm lezzet severlerle buluşturuyor.

 
BALIĞINI SORGULA
" width="248" height="244" alt="Dardanel"/>

BALIĞINI SORGULA

  • KODU BUL
  • SORGULA
  • SONUÇ
Aranıyor...

Girdiğin kod 4.2 milyon kayıt arasında aranıyor. Bu işlem biraz sürebilir...

Yönlendiriliyorsunuz...

0%

Girdiğin kod ile ilgili herhangi bir sonuç bulunamadı. Lütfen kontrol edip tekrar dene.d!