Herkesin Tercihi Farklı, Çözümü Aynı: Mr. NO Sandviç

Türkiye’nin ilk paketli hazır sandviç markası Mr. NO; günün her anında lezzetli, pratik ve enfes bir öğün sunuyor. Yumuşacık ve benzersiz Mr. NO ekmeği, Dardanel tarif uzmanlığıyla geliştirilen özel soslarla ve özenle seçilen, en kaliteli malzemelerle bir araya geliyor.

 

Farklı tüketim ihtiyaçlarına ve damak tatlarına hitap eden Mr. NO’nun ‘Klasik’ serisinde çok sevilen Kaşar Salam, Ton Balığı, İtalyan Salata, Tavuk Salata ve Kaşar çeşitleri bulunuyor. ‘Gurme’ serisinde ise Hindi Füme, Somon Füme, Mozzarella Jambon, Ton Gurme, Tavuk Teriyaki, Dana Bacon Füme Et ve Ezine Peynir gibi lezzetler bulunuyor. ‘Mega’ serisinde, içinden üç parça çıkan Jambon Cheddar ise lezzete doyuruyor.

 

Yeni reklam filminde lezzet arayanlar Mr. NO’yu açıyor

Yeni reklam filmiyle dijital mecralarda yer alan Mr. NO farklı modlar için farklı lezzetler sunarken renkli ve dikkat çekici ambalajlarıyla da öne çıkıyor. Tavuk Teriyaki Gurme, ofis çalışanları için lezzetli ve pratik öğün olurken; “gamer”lar, enfes Mega Jambon Cheddar ile rekorlara koşmaya devam ediyor. Sporcular sağlıklı protein ihtiyacını Ton Gurme ile karşılıyor. Seyahat severler ve yolcular ise klasiklerden şaşmıyor ve Kaşarlı Mr. NO ile kilometreleri deviriyor.

 

2005 yılından bu yana sandviç tutkunlarının vazgeçilmezi olan Mr. NO, Türkiye’nin en çok tüketilen paketli hazır sandviçi olarak kendi yarattığı kategoriye liderlik ediyor. Türkiye’nin balık ve deniz ürünleri uzmanı Dardanel’in geniş dağıtım ağı sayesinde Mr. NO’nun birbirinden nefis çeşitleri lezzetlerini kaybetmeden, en hızlı ve taptaze şekilde tüketicilere ulaştırılıyor. Mr. NO Türkiye’nin dört bir yanında bulunabiliyor. Ayrıca Migros, Carrefour, Opet, Aytemiz, Total, Getir, Yemeksepeti gibi kanallardan da satın alınabiliyor.

 

Reklam filmi linki: 

https://youtu.be/hbTmjs_TRNI

https://youtu.be/PvukHoUxMc0

 

Künye:

 

Reklamveren: Dardanel / MR.NO

Reklamveren Yetkilileri: Ayşe Önen Özoğuz, Yüce Kaner Atalay, Ayşe Nasır

Reklam Ajansı: Format C
Kreatif Direktör: Mert Bitmez
Kreatif Ekip Liderleri: Burak Arslan, Kübra Subaşı
Kreatif Ekip: Maya Biricik, Çiğdem Öztürk
Sosyal Medya Ekibi: Emine Ender, Elif Hacıoğlu
Müşteri İlişkileri Direktörü: Eda Soytürk
Müşteri İlişkileri Ekip Lideri: Tuğçe Bozkurt
Prodüksiyon Şirketi: Pre Prodüksiyon
Yönetmenler: Burak Arslan, Mert Bitmez

 

 

Ayrıntılı bilgi: Ogilvy / Ayşenur Bozal / 0530 605 96 36 / aysenur.bozal@ogilvy.com
BALIĞINI SORGULA
" width="248" height="244" alt="Dardanel"/>

BALIĞINI SORGULA

  • KODU BUL
  • SORGULA
  • SONUÇ
Aranıyor...

Girdiğin kod 4.2 milyon kayıt arasında aranıyor. Bu işlem biraz sürebilir...

Yönlendiriliyorsunuz...

0%

Girdiğin kod ile ilgili herhangi bir sonuç bulunamadı. Lütfen kontrol edip tekrar dene.d!