Dardanel Fish Fingers ve Somer Şef’ten çocuklara parmaklarını yediren lezzet!

Sağlıklı beslenmeye özen gösteren yetişkinler kadar çocukların da favorisi olan Dardanel, Fish Fingers ile minikler için balık yemeyi eğlenceli hale getiriyor. %100 mezgit filetodan üretilen Fish Fingers, doğal bir protein kaynağı olmasının yanı sıra zengin Omega 3 içeriğiyle çocukların sağlıklı gelişimine destek oluyor. 

Her zaman kaliteli, güvenilir ve yenilikçi ürünler sunan Dardanel, Fish Fingers’ta çiftlik üretimi değil, açık denizlerin tertemiz sularından gelen balıkları kullanarak da fark yaratıyor. Aileler, koruyucu içermeyen Fish Fingers’ı güvenle tercih ediyor.

En çok çocuklara yemek hazırlamayı seviyorum!

Deniz ürünlerindeki uzmanlığını ünlü şef Somer Sivrioğlu’nun mutfaktaki ustalığıyla birleştiren Dardanel, tüm yıla yayılacak reklam kampanyasına Fish Fingers ile devam ediyor. Somer Şef ile miniklerin bir araya geldiği yeni film, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde yayınlandı. Somer Şef filmde, “Yemek hazırlamayı en çok sevdiklerim onlar” diyerek, mutfağında konuk ettiği çocuklara nefis bir Fish Fingers tabağı hazırlıyor. “Çocuklara parmaklarını yediren lezzet” sloganlı filmde, tavada ve fırında pişirilebilen Fish Fingers’ın pratikliğine de vurgu yapılıyor. Reklam filmi, Dardanel.com ve Dardanellezzeti.com adreslerinde izleyicilerle buluşuyor.

Somer Şef’in Dardanel ile sağlıklı tarifleri Dardanel.com.tr’de

Şef Somer Sivrioğlu’nun Dardanel ürünleriyle hazırladığı tüm zengin tarif seçenekleri, Dardanel.com.tr adresinde lezzet severlerle buluşuyor. 
BALIĞINI SORGULA
" width="248" height="244" alt="Dardanel"/>

BALIĞINI SORGULA

  • KODU BUL
  • SORGULA
  • SONUÇ
Aranıyor...

Girdiğin kod 4.2 milyon kayıt arasında aranıyor. Bu işlem biraz sürebilir...

Yönlendiriliyorsunuz...

0%

Girdiğin kod ile ilgili herhangi bir sonuç bulunamadı. Lütfen kontrol edip tekrar dene.d!