Dardanel Kolay Pişir ile 8 dakikada deniz mahsullü şef tabakları

Sağlıklı beslenmeye özen gösteriyorsunuz, deniz ürünleri ve balık yemeyi seviyorsunuz ancak pişirmeye vakit bulamıyor musunuz? Türkiye’nin 1 numaralı tercihi Dardanel, Kolay Pişir serisi ile 8 dakika içinde enfes deniz ürünlerini tabağınıza getiriyor. Kolay Pişir’in Deniz Mahsullü Pesto Soslu Linguine, Tereyağlı Jumbo Karides, Deniz Mahsullü Domates Soslu Penne ve Balık Kavurma olmak üzere dört çeşidi bulunuyor. 

Dardanel uzmanlığıyla sunulan Kolay Pişir ürünleri, farklı damak tatlarına hitap ediyor. Balık Kavurma; baharatlarla harmanlanmış balık fileto, yeşil-kırmızı biber ve zeytinyağlı sos içeriyor. Deniz Mahsullü Pesto Soslu Linguine çeşidinde; karides, kalamar, linguine makarna ve pesto sos bulunuyor. Deniz Mahsullü Domates Soslu Penne ise karides, kalamar, penne ve nefis domates sosunu birleştiriyor. Tereyağlı Jumbo Karides de tereyağlı ve sarımsaklı sosuyla öne çıkıyor. 

HİÇBİR ÖN HAZIRLIK GEREKTİRMİYOR

-18 derecede dondurulmuş halde sunulan ürünler, hiçbir ön hazırlık gerektirmiyor. Buzluktan direkt olarak tavaya konuluyor. Sadece 8 dakika pişirildikten sonra afiyetle yemeye hazır oluyor. Deniz mahsullerini nasıl tüketeceğini bilmeyen veya hızlı ve pratik bir yol arayanların favorisi olan Kolay Pişir çeşitleri; Migros Sanal Market, Getir, Yemeksepeti Banabi, Carrefour ve Macro Center’dan satın alınabiliyor. 
BALIĞINI SORGULA
" width="248" height="244" alt="Dardanel"/>

BALIĞINI SORGULA

  • KODU BUL
  • SORGULA
  • SONUÇ
Aranıyor...

Girdiğin kod 4.2 milyon kayıt arasında aranıyor. Bu işlem biraz sürebilir...

Yönlendiriliyorsunuz...

0%

Girdiğin kod ile ilgili herhangi bir sonuç bulunamadı. Lütfen kontrol edip tekrar dene.d!