Dardanel’de, yeniliğe açık, öğrenmeyi seven ve yaratıcı takım arkadaşlarına her şeyden çok önem veriyoruz. Bu sayfayı, deneyimli ya da deneyimsiz tüm adaylar ile tanışmak ve Dardanel’in sunduğu kariyer olanaklarını konuşmak üzere hazırladık.

Dardanel'e başvuru ve işe alım süreçlerimizi ve ücretlendirme politikalarımızı bu sayfalardan öğrenebilirsiniz.

Çalışma Ortamımız

Tarabya sahilinde yalının içerisinde bulunan ofisimiz, hem konumu, hem mimarisi hem de manzarasıyla çalışanlarımızın maksimum performansla ve keyifle çalışacakları bir yer. Haftada bir fabrikadan gelen Dardanel ürünleriyle denize karşı sabah kahvaltı, molalarda atıştırmalık yapma şansı da sağlayan firmamızda, motivasyon için çeşitli etkinlikler yapılmaktadır.

Dardanel Çalışanı Olmak

Türkiye’nin 1984’ten itibaren “Balık Uzmanı” ve “İlklerde Öncü” olan Dardanel’de;

Dürüstlük ve etik değerlere bağlılık, çözümün bir parçası olmak, sorumluluk duygusuyla işine sahip çıkmak, sormak, araştırmak ve yeni fikirler ortaya çıkarıp ekibiyle paylaşmak bu ailenin üyesi olmanın temelini oluşturmaktadır.

Her düşüncenin bir değeri olduğu bu ailede, en önemli olan “Emeğe Saygı”. Biz de bu ilkeyle yola çıktık ve çalışanın ön planda olduğu bir ekip dinamiği yarattık.

Ekinin kendini ifade etmenin verdiği özgürlüğün yanında dinleyerek de çıkarımlar sağlayıp, bu duyarlılıkla müşteri, distribütör ve bayi kanallarının beklentilerini anlayarak doğru çözümler sunabilme ilk hedefi olmakla beraber, her Dardanel ürünü tattıklarında “Yine en iyisini yapmış” duygusunu müşteride yaratma, üretimden lojistiğe pazarlamadan satışa tüm ailenin en büyük motivasyonudur.

Dardanel Ailesinin Bir Parçası Olmak

İnsan Kaynakları ekibi olarak amacımız; dinamik, yenilikçi ve aidiyet duygusu yüksek arkadaşların bünyemize katılımını sağlayıp, yeni başlayan ve çalışmakta olan herkesin kişisel ve mesleki yetkinliklerini arttırmaya yönelik eğitimlerini arttırıcı faaliyetler düzenlemek.

Tecrübenin önemli olduğunu bilmenin yanında; isteklilik, heyecan ve enerji bizim ekibe dahil olmanın olmazsa olmazımızdır. Bu koşullarla birlikte, takım ruhunu taşıyan, sadece bilen değil bildiklerini yanındakiyle paylaşabilecek erdeme sahip olan, işini önceliklerinin arasına alabilen, ayrıca yaptığı işten keyif alan biriyseniz başvuru yapmak için tıklayınız.

İş Başvuru Formu

DARDANEL ailesinin bir parçası olabilmek için ilk adım olan iş başvuru formunu doldurmak üzeresiniz. Sahip olduğunuz nitelikler ve kariyer hedefleriniz ile örtüşen en uygun iş fırsatları için başvurunuzdaki bilgilerin doğru, açık, anlaşılır ve güncel olması önemlidir.

İş Başvuru Formu

Dardanel'de Çalışmak

Dardanel’i geleceğe taşıyacak sürdürülebilir İnsan Kaynakları yaklaşımlarımızı 5 ana başlık altında toplamaktayız.

Seçme ve Yerleştirme Yaklaşımımız

Seçme ve Yerleştirme sistemi ile temel amacımız; yeniliğe, değişime ve gelişime açık, girişimcilik yeteneğine sahip, işini tutkuyla yapan, enerjik, işini ve kendisini geliştirme potansiyeli olan, motivasyonu yüksek, işbirliğini ve ortak aklın kullanılmasını kolaylaştıran iyi bir takım oyuncusu, Dardanel yetkinlik ve değer önerimizi sunmayı kolaylaştıran ve Dardanel’in geleceğini inşa edecek yetenekleri aramıza katmaktır.

Bu amaçla, seçme ve yerleştirme süreçlerimizde ana ilkemiz hiçbir ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan uyguladığımız işe alım metodları ile  işin gerektirdiği bilgi, beceri ve davranış yetkinliklerine sahip ve şirket kültürümüzü benimseyip yaşatacak en doğru adaylara  eşit fırsat vermektir. 

Gelişim Yaklaşımımız

Dardanel Şirketler Grubu olarak, çalışanlarımızın gelişiminin sürekli öğrenme ve bilgilenmeyle olacağına inanıyor ve insan kaynağımızın kendini ve işini geliştirerek değer yaratması çalışanın temel sorumluluğu olması prensibimizden hareketle  tüm çalışanlarımıza sürekli öğrenebileceği ve gelişebileceği çalışma ortamı yaratmak hedeflenir.

Tüm insan kaynakları uygulamalarımızda olduğu gibi, eğitim gelişim faaliyetleri de grubumuzun stratejik hedefleri ve öncelikleri ile ilişkilendirilir. Mevcut ve gelecekteki organizasyonel ve bireysel gereksinimler dikkate alınarak çalışanlarımızın yönetsel ve profesyonel gelişme gereksinimleri bu doğrultuda belirlenir.

Eğitim programları kurumsal hedef ve öncelikler ile kişisel gereksinimler dikkate alınarak; farklı seçenekler ile (eğitimler, gelişim projeleri, okuma-izleme önerileri, kütüphane ve süreli yayın erişimleri, zirve ve konferans katılımları, liderlik gelişim programları) ihtiyaca yönelik sunulur.

Kariyer Yönetimimiz

Dardanel Şirketler Grubu’nda kariyer yönetimi, stratejik insan kaynakları planlamasının bir parçası olarak görülür. Bu noktada çalışanlarımızın, kişisel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamalarına yardımcı olmak adına belli periyotlarla bilgi, tecrübe, yetkinlik ve performansları değerlendirilir ve hem değerlendirme çıktıları hem de kariyer haritaları göz önünde bulundurarak geleceğin lideri potansiyel çalışanlarımızın Dardanel Gelişim Merkezi uygulamalarına katılmaları sağlanır. Bu sayede, çalışanlarımızın güçlü ve gelişime açık alanlarına uygun olarak bireysel gelişimlerine katkı sağlamak hedeflenir. Bu aşamada, gelişim yaklaşımımızda bulunan bütün imkanları değerlendirerek çalışanlarımızın gelişim göstermelerine odaklanırız. Geleceğin lideri potansiyelinde olan ve gelişim gösteren çalışanlarımızın daha üst rollerde bulunmaları ve/ve ya farklı departmanlarda görev almaları için destek olmaktayız.

Performans Yönetimi Yaklaşımımız

Dardanel Şirketler Grubu olarak, her çalışanımızın bireysel performansının şirket stratejilerimize ve hedeflerimize hizmet etmesini sağlayan ve bu performansın süreçteki katkısını değerlendirebildiğimiz performans yönetimi sistemimiz ile yıl boyunca gerçekleştirdiğimiz düzenli takip sayesinde olası riskleri belirleyebiliyoruz. Bu sayede, yıl sonu hedeflerine ulaşma yolundaki olası aksaklıklara yönelik aksiyonları daha hızlı belirleme fırsatı bulup, gelişim ihtiyaçları doğrultusunda tüm çalışanlarımıza destek oluyoruz.

Ücret Yönetimi Yaklaşımımız

Dardanel Şirketler Grubu’nda şirket stratejimizi destekleyen, rekabetçi, adil, yapılan işin boyutuna ve sektörün yapısına uygun olarak belirlenen bir ücret sistemi kullanmaktayız. 

Ücret politikamızı; şirket stratejilerimiz ve ücret araştırma raporlarımız doğrultusunda düzenli olarak değerlendirmekteyiz. 

Performans Değerlendirme sistemimiz neticesinde, ilgili çalışanlarımızın dahil oldukları iş ailesi grubu ve pozisyonuna göre; aylık, üç aylık veya yıllık prim sistemi kapsamında ödüllendiriyoruz.
BALIĞINI SORGULA
" width="248" height="244" alt="Dardanel"/>

BALIĞINI SORGULA

  • KODU BUL
  • SORGULA
  • SONUÇ
Aranıyor...

Girdiğin kod 4.2 milyon kayıt arasında aranıyor. Bu işlem biraz sürebilir...

Yönlendiriliyorsunuz...

0%

Girdiğin kod ile ilgili herhangi bir sonuç bulunamadı. Lütfen kontrol edip tekrar dene.d!