Dardanel’de, yeniliğe açık, öğrenmeyi seven ve yaratıcı takım arkadaşlarına her şeyden çok önem veriyoruz. Bu sayfayı, deneyimli ya da deneyimsiz tüm adaylar ile tanışmak ve Dardanel’in sunduğu kariyer olanaklarını konuşmak üzere hazırladık.

Dardanel'e başvuru ve işe alım süreçlerimizi ve ücretlendirme politikalarımızı bu sayfalardan öğrenebilirsiniz.

Çalışma Ortamımız

Tarabya sahilinde yalının içerisinde bulunan ofisimiz, hem konumu, hem mimarisi hem de manzarasıyla çalışanlarımızın maksimum performansla ve keyifle çalışacakları bir yer. Haftada bir fabrikadan gelen Dardanel ürünleriyle denize karşı sabah kahvaltı, molalarda atıştırmalık yapma şansı da sağlayan firmamızda, motivasyon için çeşitli etkinlikler yapılmaktadır.

Dardanel Çalışanı Olmak

Türkiye’nin 1984’ten itibaren “Balık Uzmanı” ve “İlklerde Öncü” olan Dardanel’de;

Dürüstlük ve etik değerlere bağlılık, çözümün bir parçası olmak, sorumluluk duygusuyla işine sahip çıkmak, sormak, araştırmak ve yeni fikirler ortaya çıkarıp ekibiyle paylaşmak bu ailenin üyesi olmanın temelini oluşturmaktadır.

Her düşüncenin bir değeri olduğu bu ailede, en önemli olan “Emeğe Saygı”. Biz de bu ilkeyle yola çıktık ve çalışanın ön planda olduğu bir ekip dinamiği yarattık.

Ekinin kendini ifade etmenin verdiği özgürlüğün yanında dinleyerek de çıkarımlar sağlayıp, bu duyarlılıkla müşteri, distribütör ve bayi kanallarının beklentilerini anlayarak doğru çözümler sunabilme ilk hedefi olmakla beraber, her Dardanel ürünü tattıklarında “Yine en iyisini yapmış” duygusunu müşteride yaratma, üretimden lojistiğe pazarlamadan satışa tüm ailenin en büyük motivasyonudur.

Dardanel Ailesinin Bir Parçası Olmak

İnsan Kaynakları ekibi olarak amacımız; dinamik, yenilikçi ve aidiyet duygusu yüksek arkadaşların bünyemize katılımını sağlayıp, yeni başlayan ve çalışmakta olan herkesin kişisel ve mesleki yetkinliklerini arttırmaya yönelik eğitimlerini arttırıcı faaliyetler düzenlemek.

Tecrübenin önemli olduğunu bilmenin yanında; isteklilik, heyecan ve enerji bizim ekibe dahil olmanın olmazsa olmazımızdır. Bu koşullarla birlikte, takım ruhunu taşıyan, sadece bilen değil bildiklerini yanındakiyle paylaşabilecek erdeme sahip olan, işini önceliklerinin arasına alabilen, ayrıca yaptığı işten keyif alan biriyseniz başvuru yapmak için tıklayınız.

İş Başvuru Formu

DARDANEL ailesinin bir parçası olabilmek için ilk adım olan iş başvuru formunu doldurmak üzeresiniz. Sahip olduğunuz nitelikler ve kariyer hedefleriniz ile örtüşen en uygun iş fırsatları için başvurunuzdaki bilgilerin doğru, açık, anlaşılır ve güncel olması önemlidir.

İş Başvuru Formu
BALIĞINI SORGULA
" width="248" height="244" alt="Dardanel"/>

BALIĞINI SORGULA

  • KODU BUL
  • SORGULA
  • SONUÇ
Aranıyor...

Girdiğin kod 4.2 milyon kayıt arasında aranıyor. Bu işlem biraz sürebilir...

Yönlendiriliyorsunuz...

0%

Girdiğin kod ile ilgili herhangi bir sonuç bulunamadı. Lütfen kontrol edip tekrar dene.d!